ALANYA İDEAL TAŞIMACILIK

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat güven ve tecrübe işidir.
Alanya İdeal Taşımacılık bu durum için müşterilerini düşünerek Sigorta Şirketi güvencesi altında ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar. Ülkemizin hemen her şehrine kadar evden eve nakliyat gerçekletirir.

Şehirlerarası taşımacılık konusunda titizlikle çalıştığımız için sizin hiç bir endişe duymanıza gerek kalmaz.
Şehirlerarası evden eve nakliyat için mesafe uzunluğu nedeniyle eşyalar doğru paketlenmelidir. Alanya İdeal Taşımacılık bu durum için müşteri memnuniyetini göz önüne alarak mobilya ve diğer eşyaları özenle paketleyip yerleştirmektedir. Mobilyalar özel olarak şuan ki oturduğunuz evinizden demonte edilir. Taşınacağınız evin odasında ise tekrar montajı yapılır.

Eşyalarınızın tümü Alanya İdeal Taşımacılık ve sigorta şirketi güvencesi altındadır. Alanya İdeal Taşımacılık geniş ve çalışkan kadrosu ile en iyi ve en kaliteli bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Sadece bir telefon açarak bize ulaşabilirsiniz.

Şehirler arası nakliyat işinde lider olan firmamız eşyalalrınızı, malzemelerinizi en kısa sürede en güvenli bir şekilde şehirler arası taşımacılığınını yapmaktadır. Şehirler arası taşımacılıkta eşyalarınızın veya malzemelerinizin muhafazası en güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Muhafazası yaplan eşyalarınız aracımıza güvenli bir şekilde taşınmakta ve çelik kasalı aracımıza ip yardımı ile olası bir sarsılmada bir kaza durumunda zarar görmesin diye muhafaza edilmektedir. Şehiler arası nakliye edilecek malzemeleriniz eşyalarınız öncelikli olarak sigortalanmaktadır. Sigorta sizin menfaatiniz için şarttır bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir.